TRAŠOS PER LAPUS

Daugiau

MIKRO GRANULĖS

Daugiau

TRAŠOS PER LAPUS

Sužinoti daugiau

MIKRO GRANULĖS

Sužinoti daugiau

Trąšos per lapus CODA – geriausiai tinkanti jūsų pasėliams tręšimo technologija. Tręšimo sistema remiasi keturiomis pagrindinėmis strategijomis, leidžiančiomis pasiekti maksimalius rezultatus profesionalioje augalininkystėje. Tai: derlingo dirvožemio išsaugojimas, optimalus derlingumas, gyvybingi ir sveiki augalai, efektyvus maisto medžiagų panaudojimas.

Domina kukurūzų, kviečių, miežių, rapsų, žirnių, pupų tręšimas? Mes padėsime Jums pritaikyti optimalią tręšimo technologiją.

Čia rasite pagrindinių augalų kultūrų tręšimo technologijas ir produktus. Jums reikia daugiau informacijos? Tiesiog susisiekite su mumis ir kartu sudėliosime Jums optimalų variantą.


Nano ELEMENT

Nanodalelių dydžio mikroelementų kompozicija

Mg, Zn, Fe, Mn, Cu, Co, Mo, Se, Nd – lengvai įsisavinami greito veikimo mikroelementai visoms augalų kultūroms nanokarboksilatų formoje ir natūralios citrinų rūgšties pagrindu.

Augalų lengvai atpažįstamas ir įsisavinamas skystis natūralios citrinų rūgšties pagrindu.

Visi mikroelementai – nano dalelių dydžio (< 100 nm), todėl lengvai susiriša su nukleorūgštimis ir baltymais, patenka į augalų membranas ir prasiskverbia per ląstelių apvalkalą.

Nėra pašalinių priemaišų, kurios įprastai pasižymi toksiniu poveikiu augalams.

Įsisavinamas visas, nepalieka pėdsakų dirvoje. Chemiškai suderinamas su kitomis trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis.

NAUDA: 

  • daugiau kaip 3–5 proc. išsikerojusi šaknų sistema

  • sveiki augalų skilčialapiai ir didelis lapo paviršius

  • augalai geriau įveikia klimato ir pesticidų sukelto

  • streso pasekmes

  • daugiau peržiemojusių augalų

  • storesni stiebai

  • vaismedžiai ir vaiskrūmiai geriau išsaugo vaisių užuomazgas vegetacijos laikotarpiu

  • iki 30 % didesnis derlius ir puikūs kokybės rodikliai

Skystis, 1 l talpa


MIKRO GRANULĖS

Pavasarinės trašos

Stabilaus kukurūzų starto garantija šalto, sauso pavasario atveju yra šalia padėtas maistas. Mūsų atveju tai kokybiškos vokiškos mikrogranulės MICRO ENERGY beriamos į tą pačią eilutę su sėkla. Tik 15kg/ha MICRO ENERGY „užkurs“ jūsų sėklą.

MICRO ENERGY mikrogranulės, skirtos pavasario rizikoms mažinti kukurūzams, javams, rapsams, bulvėms. Augalo startas greitesnis ir kokybiškesnis, ypač šaltą ir sausą pavasarį. Augalai greičiau vystosi ir pasiekia maksimalų derlingumą. Mažinamos pagrindinės mineralinių ir organinių trąšų normos hektarui. Pavyzdžiui, tradicinės fosforo normos hektarui santykiu nuo 20 – 30 kg/ha iki 6 – 8 kg tręšiant su mikrogranulėmis MICRO ENERGY.

Čia rasite MICRO ENERGY mikrogranulių aprašymą. Jums reikia daugiau informacijos? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes pateiksime daugiau informacijos kodėl vertą naudoti šį produktą.