MĖŠLO AKTYVATORIAI

Daugiau

BIOSTIMULIATORIAI DIRVOŽEMIUI

Daugiau

SLURRY BUGS

Bakterijos srutoms apdoroti

SAVYBĖS

SlurryBugs™ yra bakterijų ir fermentų kompozicija, skirta srutų ir komposto (anaerobinio raugo) mitybinių medžiagų vertei išsaugoti ir padidinti.

SlurryBugs™ ir mitybinės medžiagos. Srutose esančias NPK ir kitas mitybines medžiagas bakterijos paverčia gerai augalų pasisavinamos ir sunkiau iš dirvos išplaunamos formos. SlurryBugs™ ir kvapas. Amoniakas mažiau garuoja, todėl gerokai sumažinamas srutų kvapas.

SlurryBugs™ ir dirvožemis. Naudojama pažangi aerobinių bakterijų kompozicija yra ypač naudinga dirvos mikroorganizmams ir kitiems dirvos gyviams. Pamažu gerėja dirvožemio derlingumas.

SlurryBugs™ ir srutų konsistencija. Padidėja sausų medžiagų kiekis srutose, sumažėja daigių piktžolių sėklų, masė tampa vienalytė, lengvai išpumpuojama ir išpurškiama.

NAUDA: 

  • Ne mažiau kaip 33 % sumažina išlaidas trąšoms

  • Sumažina plutos formavimąsi ir prislopina kvapą 

  • Skystas srutas lengviau paskirstyti

  • Padidina organinių azoto, fosforo ir kalio išlaikymą

  • Sumažina išplovimo ir nutekėjimo riziką

  • Sumažina išskiriamą anglies dioksido kiekį 


GÜLLEMAX

Natūralus kraikinio ir skysto mėšlo aktyvatorius

GÜLLEMAX yra austriškas natūralus prebiotikas, skirtas tvarto mikroklimatui gerinti, greitinti mėšlo skaidymąsi ir ūkio produktyvumui didinti.

GÜLLEMAX galima naudoti tiek ant kraiko, tiek be pakratų laikomiems gyvuliams. Jis naudingas:

Kvapų mažinimui. Amoniakas ir siera pagrindiniai kvapo ir blogo tvarto mikroklimato šaltiniai. Kenkia veršelių, suaugusių gyvulių ir tvartuose dirbančių žmonių plaučiams.

Tvartų higienai ir gyvulių sveikatingumui. Mažina problemas susijusias su nagais, mastitais, viduriavimu ir šlapimtakių infekcijomis. GÜLLEMAX tvartuose ženkliai mažina patogeninių mikroorganizmų taršą, mažėja musių.

Darbų palengvinimui. Sumažėja kraikinio mėšlo apimtis tvarte, jis praranda lipnumą, nelieka kvapo, mažiau laiko užima išmėžimas. Apdorojant skysto mėšlo rezervuarą, masė tampa vienalytė, nelieka plutos, mažiau kvapo, daugiau organinio azoto, tauposi laikas išmaišymui ir išvežimui.

 

Čia rasite aprašymą apie GÜLLEMAX panaudojimą ir naudą. Jums reikia daugiau informacijos? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus su skystu ar kraikinių mėšlų iškilusius klausimus.