BIOLOGINIAI

Daugiau

PAŠARINIAI

Daugiau

BIOLOGINIAI

Sužinoti daugiau

PAŠARINIAI

Sužinoti daugiau

BIOLOGINIAI

Trys bakterijos – trigubas efektas silosui

TRYS BAKTERIJOS – TRIGUBAS EFEKTAS SILOSUI

OptiSile – unikalus trijų bakterijų padermių derinys – sukuria optimalias sąlygas greitam, stabiliam konservavimui, maksimaliam skoniui ir maistinių medžiagų prieinamumui. Tuo pačiu sumažina užteršimą bakterijomis, mielėmis ir mikotoksinus gaminančiais grybais.

Inokuliantas praktikoje veiksmingai konservuoja žoles (varpines, ankštines), kukurūzų silosą bei grūdainį.

Čia rasite aprašymą apie bakterinį inokuliantą OptiSile. Jums reikia daugiau informacijos? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime nuspręsti kurios bakterijos yra tinkamiausios Jūsų atveju.


PAŠARINIAI

Ultra ben galingas ginklas prieš antrinę fermentaciją

ULTRA BEN GALINGAS GINKLAS PRIEŠ ANTRINĘ FERMENTACIJĄ

Daug cukrų turintis kukurūzų silosas natūraliomis sąlygomis nesunkiai ir greitai fermentuojasi. Didesnė problema – turtingą energija žolės ar kukurūzų silosą išlaikyti kokybišką iki jo sušėrimo karvėms.

ULTRA BEN geriausia priemonė mažinant antrinės fermentacijos ir siloso gedimo riziką atidarius siloso saugyklą šėrimo metu. Mielės ir pelėsiai ypač suaktyvėja siloso tranšėjai būnant atvirai ilgesnį laiką ypač šiltu oru (virš +10 ºC).

ULTRA BEN sudėtyje esantis natrio benzoatas yra efektyviausia priemonė, akimirksniu stabdanti mielių ir pelėsių veikimą. Jis efektyvus prieš visų rūšių aerobinius ir anaerobinius pelėsius.

Čia rasite aprašymą apie pašarinį konservantą ULTRA BEN. Jums reikia daugiau informacijos? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti geriausią konservantą Jūsų kokybiškiems pašarams išsaugoti.