KUKURŪZAI

Daugiau

PAŠARINĖS ŽOLĖS IR JŲ
MIŠINIAI

Daugiau

KUKURŪZAI

Sužinoti daugiau

PAŠARINĖS ŽOLĖS

Sužinoti daugiau

KUKURŪZAI

Klimato kaita vis labiau įtakoja kukurūzų derlių. Dabar kaip niekad anksčiau svarbūs stiprūs, atsparūs stresams ir duodantys stabiliai didelį derlių kukurūzai.

Naujausios vokiečių kompanijos aga SAAT kukurūzų veislės: kas Vokietijos laukuose, tas ir pas mus. Nuo super ankstyvų veislių (FAO 130), subręstančių per 105 dienas iki pačių vėlyviausių biojegainėms skirtų FAO 320 kukurūzų veislių.

Reikalingi kukurūzai silosui, grūdams, grūdainiui, kukurūzų burbuolių pašarui, biomasei, ekologiniams ūkiams? Mes padėsime atsirinkti Jums tinkamą veislę.

Čia rasite populiariausias, skirtingos brandos (FAO) veisles, kurios jau įvertintos Lietuvoje. Jums reikia daugiau informacijos ar pasirinkimo? Tiesiog susisiekite su mumis ir kartu surasime norimą veislę iš pilno aga SAAT asortimento.

PAŠARINĖS ŽOLĖS IR JŲ MIŠINIAI

Estiški dobilų, liucernos, varpinių žolių mišiniai ne vienus metus bandyti ir pasiteisinę atšiauresnėmis sąlygomis. Lietuvos sąlygomis ganymui, šienavimui jie pasirodo dar geriau. Gerai žiemoja, atsparūs ligoms, derlingi, daug energijos ir baltymų kaupiantys žolynai. Auginami taikant įprastas tręšimo technologijas.

Intensyvūs vokiški svidriniai vienmečiai ir daugiamečiai mišiniai. Žolynai pasižymi intensyviu augimu (4-6 pjovimai per vasarą), geru skoniu (daug cukraus turinti labai gardi karvėms žolė), gerai virškinami, daug energijos ir baltymų. Kiekybė ir kokybė garantuoti!

Čia rasite populiariausius Lietuvoje estiškus ir vokiškus žolių mišinius. Jums reikia daugiau informacijos ar domina atskirų žolių sėklos? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime pasirinkti Jūsų sąlygomis optimaliausius žolynus.